Uczestnicy

Tomasz Duda - student piątego roku prawa UMCS, przesiąknięty turystyką i aktywnym spędzaniem każdej chwili wolnego czasu. Pasjonat historii wojskowości, członek grupy rekonstrukcji historycznej. Często porusza się rowerem, ale zdecydowanie woli górskie, piesze wędrówki i długie marsze. Amator biegania i rajdów przygodowych na orientację. Kończy realizacje projektu "Łuk Karpat 2010-2014". W Alpach zdobył Grossglockner (3798 m npm),  w Kaukazie Kazbek (5033 m npm) i Orstveri (4258 m npm). W 2013 r., podczas wyprawy "Pik Lenin 2013" osiągnął wysokość 6350 r. m npm.

Autor bloga Student w podróży.
Janusz Czarnobil - student piątego roku prawa UMCS. Niepoprawny optymista, miłośnik muzyki rockowej i szeroko pojętej fantastyki. Podróżowanie i wędrówki górskie na stałe wpisały się w jego życie. Maratończyk, uczestnik rajdów na orientację. Z górami wysokimi mierzył się w Alpach (Grossglockner, 3798 m npm), na Kaukazie (Orstveri, 4258 m npm; Kazbek, 5033 m npm) i w Pamirze (Pik Lenina, do wysokości 6400 m npm).
Jan Bałabuch - student piątego roku prawa na UMCS w Lublinie. Pasjonat podróżowania pod każdą postacią, historii oraz szeroko pojętej aktywności sportowej. Przygodę z wspinaczką rozpoczął w wieku 8 lat, zdobywając wraz z ojcem Rysy. W 2013 r., podczas wyprawy "Pik Lenin 2013" osiągnął wysokość 6350 r. m npm.
Marcin Kowalik - wiedziony ciekawością i chęcią poznawania świata, podróżuje i szuka nowych możliwości odkrywania. Wyprawy rowerowe, tramping, trekking, narty, czy wspinaczka należą do aktywności którymi się ekscytuje. Otwarty również na pływanie, nurkowanie, latanie i inne – nie nazwane jeszcze - sposoby przemierzania przestrzeni. Ograniczony przez czas i materię. Najwyższa wysokość, jaką osiągnął to Demavend 5610 m n.p.m. (Iran), a do najciekawszych zdobytych szczytów zalicza: Hvannadalshnúkur 2010 m n.p.m. (Islandia) i Tubkal 4167 m n.p.m. (Atlas Wysoki). Z zasady nie uczestniczy w wyprawach zorganizowanych z przewodnikiem.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz